همه چیز در مورد گیاه ماردارو!!


همه چیز در مورد گیاه ماردارو!!

همه چیز در مورد گیاه ماردارو!!

طریقه استعمال ماردارو

۱- برای درمان یبوست:

ده گرم ریشه خشک مار دارو را با یک لیتر آب سرد در ظرفی بریزید و یک یا دو ساعت بگذارید بخیسد بعد ظرف محتوی آن را روی آتش بگذارید تا بجوش آید همینکه جوش آمد آن را از روی آتش بردارید و ده تا پانزده دقیقه بگذارید. دم بکشد بعد آن را صاف کنید و ۴ فنجان قهوه  خوری از آن را صبح ناشتا بنوشید چند روز که این کار را کردید.یبوست به هر در چه ای باشد برطرف خواهد شد. نسخه دیگر برای رفع یبوست با ماردارو این است که به گرم ریشه بارداروی خشک را با پانصد گرم عسل و یک لیتر آب و نیم لیتر سرکه انگور در ظرفی بریزید و آن ظرف را روی آتش بگذارید تا بجوش آید و نیم ساعت بجوشد بعد آن را سرد کنید و هرروز شش قاشق سوپخوری از آن را بخورید به ترتیبی که بین هر قاشق دو ساعت فاصله داشته باشد.نسخه دیگر این است که ریشه بزرگ باردارو را که تازه از خاک درآورده اید گود کنید و در گودی آن شکر بریزید و دوازده ساعت آن را در زیرزمین یا جای خنک و مرطوب بگذارید فردای آن روز در گودی ماردار و شربت روشن با طعم مطبوع بدست خواهید آورد که اگر هرشب دو قاشق سوپخوری از این شربت را بخورید در درازمدت، آثار یبوست از بین خواهد رفت بدون اینکه روده های شما دچار تحریکی شده باشد.

۲- درمان اختلالات کبد و کیسه صفرا:

جوشانیده ریشه ماردارو به ترتیبی که در مورد درمان یبوست شرح دادیم به همان مقدار و اندازه دارویی برای یرقان و احتقان کبد و کیسه صفرا است که بکلی این عوارض و اختلالات کبد و کیسه صفرا را درمان خواهد کرد.

۳- درمان نقرس و رماتیسم:

جوشانده ماردارو که دستور تهیه آن را در مورد یبوست دادیم به همان اندازه و مقدار برای اختلالات مفاصل ورماتیسم مؤثر و مفید میباشد. شریت مار دارو با عسل هم برای کسانی که مبتلا به نقرس و رماتیسم هستند مؤثر و مفید میباشد. توجه کنید که دانه و میوههای ماردارو دارای سم قوی است و نباید آن را مصرف کرد.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد