ویار در هفته های اول بارداری


ویار در هفته های اول بارداری

ویار در هفته های اول بارداری

 

Primavera در زبان ایتالیایی به معنای بهار است و از آنجایی که این اسپاگتی با انواع سبزیجات، از قبیل بروکلی، قارچ، هویج و سبزیجات معطر دیگر به همراه سس قارچ مخصوصی سرو می شود، چنین نام گرفته است، میگوی مارينارا سس مخصوصی است که با میگوی خردشده و مواد دیگری با این غذا مصرف می شود. مواجهه با تهوع صبحگاهی در سه ماهه ی اول بارداری، بسیار شایع است.

اگر با این حالت تهوع مواجه اید و نمی توانید از یک رژیم متعادل مصرف کنید، شاید نگران شوید که مواد غذایی کافی به شما و بچه می رسد یا نه. در واقع می توانید چند هفته بدون خوردن غذای مناسب و بدون هیچ گونه عارضه ای بر روی بچه، رژیم غذایی مناسبی نداشته باشید. شاید متوجه شوید تنها غذاهایی که می توانید تحمل کنید، غذاهای نشاسته دار یا کربوهیدرات ها است.

اگر احساس می کنید فقط دوست دارید سیب زمینی، نان و ماکارونی بخورید، پس شروع کنید. چیزی خوردن بهتر از گرسنگی کشیدن است. در حالی که بارداری تان پیش می رود، بدنتان نیاز به مایعات بیشتری پیدا می کند. خانم هایی که پیش از این، مایعات کافی ننوشند، احساس ضعف یا بی حالی می کنند.

بعدها در دوران بارداری، کم آبی به بروز انقباضات زودرس منجر می ش ود. روزانه در حدود ۶ تا ۸ لیوان کامل آب (یا شیر یا آب میوه) بنوشید، و اگر بیش از یک بچه در شکم دارید، کمی بیشتر.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد