ویتامین درمانی برای هر درد….


ویتامین درمانی برای هر درد….

ویتامین درمانی برای هر درد....

 

درمان با ویتامین ها

  • ثابت شده است که ویتامین K به طور مؤثری در درمان بیماری واریس عمل کرده است. اگر بتوانید خود ویتامین را به صورت خوراکی تهیه کنید، آن را مستقیماً بر روی رگها بمالید. در ضمن می توانید قرص های ویتامین K را با قاشق آب جوش حل کرده و مستقیماً بر روی رگها بمالید. یا محلول بدست آمده را با کمی نرم کننده مخلوط کرده، بر روی رگها بمالید و کاملاً آن قسمت را ماساژ دهید.
  • عصاره horSe-tail(دم اسب) هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ مواد تشکیل دهنده برای درمان حرف اول را میزند. نوع معمولی آن در حال حاضر در بیشتر داروخانه ها و مغازههای مواد بهداشتی - گیاهی موجود است.

سوختگی ها

محل سوختگی را برای ۱۵ دقیقه در شیر فرو برید. هر چه شیر چرب تر باشد، اثر آن بهتر خواهد بود. چربی شیر نرم کنندهای طبیعی است که روی پوست پوشش میدهد. شیر برای درمان سوختگی بهتر از آب عمل میکند، زیرا آب چربی اضافی روی پوست را از بین میبرد. مداوای سوختگی با آب نیازمند اضافه کردن نرم کننده ای به پوست است. برای قسمتهای وسیع تر، پنبه ای را در .شیر فرو برده و روی محل سوختگی قرار دهید

کک مک ها

استفاده از کرم های ضد آفتاب روی پوست هر جا که در معرض نور آفتاب است، از اضافه شدن و پررنگتر شدن آنها جلوگیری میکند. برای از بین بردن کک مک های موجود پودر بوریک اسید (در داروخانه ها موجود است) را با آب لیموترش مخلوط کرده، و روی قسمتهای مورد نظر ہمالیدو سپس این قسمتها را بشویید. برای ادامه درمان از hydroquinone (بی رنگی کننده  پوست) استفاده کنید. در ضمن برای پوستهای حساس پودر بوریک اسید را با آب مخلوط کرده و به محل مورد نظر بمالید. درمان دیگر این کک مک هاکرم Retin A|(لایه بردار صورت) است که با تجویز دکتر پوست می توانید آن را به کار ببرید. این کرم را می بایستی شبها بر روی پوست بمالید. دوره درمان آن دو ماه طول میکشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد