ویژگی های یک سشوار مناسب چیست ….؟؟


ویژگی های یک سشوار مناسب چیست ….؟؟

ویژگی های یک سشوار مناسب چیست ....؟؟

 -از یک سشوار با حرارت پایین استفاده کنید .-از به کار بردن هر روزه سشوار خودداری کنید -برای خشک کردن موها از قسمت پشت سر در فاصله نزدیکی از پوست سر شروع کنید و به منظور جلوگیری از خشک شدن بیش از اندازه انتهای مو، رو به جلو سشوار کرده برای محافظت بیشتر از یک حالت دهنده مخصوص سشوار استفاده کنید.

اولین سوالی که قبل از خرید یک سشوار باید بپرسید این است که چند وقت یک بار موهای تان را سشوار می کشید؟

کارشناسان می گویند : شما به یک سشوار قوی نیاز ندارید اگر موهای تان نازک و نرم است، از طرف دیگر شما یک سشوار پرقدرت نیاز دارید اگر هرروز از سشوار استفاده می کنید و یا موهایتان ضخیم، پر پشت یا زبر است. در زمان خرید سشوار، قدرت و توان سشوار با مقدار وات آن که بر روی جعبه نوشته شده است، مشخص می‌شود. معمولا سشوارهای پرسنلی توان (وات) کم تر و سشوارهای صنعتی توان(وات) بالاتری دارند.

سوال دوم قبل از خرید سشوار این است که سرامیکی و کهربایی به چه معنایی می باشد؟

این ها موادی هستند که به روکش سشوار افزوده می‌شوند تا کارایی سشوار بهتر شود. این امکانات جهت کاهش وزشدن موها بعد از سشوار می باشد.یک سشوار کم صدا ممکن است صدای کم تری تولید کند اما معایبی مانند سرعت باد کم تر و تنظیمات سرعت باد کم تری دارد.نکته : تنظیمات بیش تر سرعت باد گرم و سرد از مزایای یک سشوار خوب است. باد داغ در سشوار جهت ساختن شکل مو استفاده می شود، و بعد وزش باد سرد آن را سر جایش ثابت نگاه می‌دارد.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد