پاسخ به سوالات در مورد بارداری 


پاسخ به سوالات در مورد بارداری 

پاسخ به سوالات در مورد بارداری 

 

قاعدتا احتمال می رود با یک یا دو نفر از پزشکان رابطه ی نزدیک تری پیدا کنید تا با دیگران، که با فرض اینکه، اکثر زنان و اکثر پزشکان خصوصیات بسیار گوناگونی دارند، امری عادی است.

پزشکی که به تنهایی طبابت می کند، باید به شما بگوید در زمان بیماری، مرخصی، یا زمانی که خارج از شهر است، چه کسی زایمان ها را بر عهده می گیرد. از پزشک خود در مورد روش او برای مشکلاتی که پس از ساعت کار یا در مواقع اضطراری پیش می آید، سؤال کنید - از جمله سؤالاتی که ممکن است نیاز باشد تلفنی شبها یا در تعطیلات آخر هفته بپرسید.

وضعیت بیمارستان چگونه است؟ اگر دوران بارداری شما بدون مشکل باشد، هر بیمارستان یا زایشگاهی مناسب است. اگر در معرض برخی از مشکلات هستید، می توانید بپرسید آیا این بیمارستان اتاق درد و زایمان دارد؟ و در صورت بروز هر مشکلی، مثلا اگر بچه زود به دنیا بیاید، مجهز به اتاق نوزادان است تا رسیدگی کنند یا نه. همچنین شاید بخواهید بپرسید آیا متخصص بیهوشی شبانه روزی در بیمارستان حضور دارد، یا آیا دکتر می تواند در صورت اضطرار فورا یک متخصص بیهوشی خبر کند؟

آیا بیمارستان قادر به انجام بی حسی اپیدورال است؟ (نوعی کنترل درد در زمان زایمان) در صورتی که انجام بی حسی اپیدورال به سهولت میسر نباشد، یا اینکه شما مایل به انجام این شکل از تسکین درد نباشید، ببینید چه امکانات دیگری برای کنترل درد در اختیار شماست.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد