پرسش و پاسخ های مربوط به لوازم آرایشی


پرسش و پاسخ های مربوط به لوازم آرایشی

پرسش و پاسخ های مربوط به لوازم آرایشی

 

 در طول روز از چه سایه هایی با رنگ روشن استفاده کنم؟

در صورتی شما میتوانید از سایههایی با رنگ روشن مثل آبی، صورتی و حتی زرد در بیشتر اداره های معمولی استفاده کنید، که ابتدا روی تمام پلک را سایهٔ کم رنگی بزنید. بعد روی چین و چروک پلک سایهٔ خنثی به رنگ جو گندمی مایل به قهوهای، یا به رنگ خاکستری بزنید. در این صورت این سایهٔ کم رنگ هم چشم شما را روشنتر جلوه می دهد، و در عین الخال که چشم تان طبیعی به نظر میرسد.

آیا راهی وجود دارد که استخوان گونه هایمان برجسته بنظر برسد؟

 دو راه وجود دارد که استخوان گونه هایتان برجسته جلوه کند:

۱ - از کرم رژ گونه استفاده کنید. عملاً برجسته شدن گونه ها کار بسیار ساده ای میباشد. با ملایمت روی دو برآمدگی گونه هایتان کرم رژ گونه بزنید، و آن را به طرف بالا در جهت خط موی سرتان بکشید.

۲ - با یک برس کوچک رژ گونه، روی استخوان گونه سایه سفید بزنید. درست در زیر سایه سفیدرژگونهٔ قهوهای و یا پودر برنز بمالید. به آهستگی، این سایه ها را با هم مخلوط کنید.

من از جلوهٔ خط چشم خوشم می آید، ولی خط چشم چشمانم را ریزتر نشان میدهد دلیلش چیست؟

 به احتمال زیاد شما از خط چشم خیلی تیره استفاده می کنید. اگر از خط چشم مشکی استفاده می کنید، به جای آن رنگ جو گندمی مایل به قهوهای و یا خط چشمی که خیلی تیره نباشد بکار برید. یا ممکن است خط چشم خود را خیلی کلفت میکشید. سعی کنید که خط چشم را ظریفتر بکشید، و آن را دورتادور چشم بطور کامل رسم نکنید و خط چشمتان فقط در گوشه های بیرونی چشم رسم شود.

چگونه آرایشهایی که روی صورت انجام می دهم از نظر رنگ با هم هماهنگی داشته باشد؟

رنگهایی که در روی صورت برای آرایش استفاده می شود، میتواند بهترین و جدیدترین جلوه را به صورت ببخشد. اگر سایه چشم آبی، گونه های صورتی و رژلب قهوهای همه را با همدیگر برای آرایش صورت بکار بریم صورت شما جلوهٔ خیلی بدی پیدا میکند. اگر شما نمی توانید تصمیم بگیرید که از چه رنگ برای آرایش صورت خود استفاده کنید، ابتدا رژلب بزنید، تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید از چه رنگ برای آرایش استفاده کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد