پوستی لطیف و زیبا با رژیم غدایی مناسب


پوستی لطیف و زیبا با رژیم غدایی مناسب

 پوستی لطیف و زیبا با رژیم غدایی مناسب 

 

رژیم غذایی و نسخه لطافت و نرمی پوست بدن

معروف است که پوست آئینه درون نماست. یعنی آنچه در داخل بدن می گذرد روی پوست آثارش پیداست. مثلا کسی که به ورم کلیه ها مبتلا شده است. پوست بد پف آلود و کمی متمایل به سفیدی است. یا مردی که دچار یرقان است پوست بد و چهره اش خاکی رنگ است و فردی که دچار کمبود گروهی از ویتامینهاست پوستش خشن، زبر، ناصاف و دچار پوسته ریزی است.برنامه غذایی صحیح و طبیعی و نیمه خام خواری، به تمام این عوامل ناسازگاری پایان می دهد و غذای سالم و کافی ، خود بهترین دارو و درمان است. تندرستی و سلامتی همه ارگانها چه پوست و چه ماهیچه ها و چه استخوانها و چه اعصاب تماماً با برنامه غذایی سالم رابطه مستقیم دارند. گروه مخمر جو و جوانه گندم و پوست برنج و ویتامین ها در برقراری سلامتی اعضاء بهترین پشتیبانند و در سایه انها میتوان به طول عمر بیشتری دست یافت. 

نسخه شفاف و لطیف و جوان شدن صورت و بدن

۲۵۰ گرم ریشه شیرین بیان را با ۲ لیتر آب بجوشانند تا یک لیتر شود پس از صاف کردن آن هر روز صبح و عصر صورت را با مایع بدست آمده ماساژ دهند و آب آن را بگذارند روی محل بماند و از تخم خربزه ۳۰ گرم - تخم خیار ۳۰ گرم - آرد نخود ۵۰ گرم - نشاسته ۲۰ گرم - کتیرا ۵ گرم. همه را نرم ساییده، الک کنند تا پوستها جدا شود. از این پودر مقدرا دو قاشق غذاخوری در نصف لیوان آب خیار یاشیر حل کرده، صورت را از پایین به طرف بالا ماساژ دهند. این عمل را صبح تا ظهر سه چهار مرتبه پشت سرهم انجام دهند. اگر بعدازظهرهاهم می توانند چنین کنند.

نسخه کرم لطیف کننده

یک استکان اب خیار را حرارت دهند اما نجوشد سپس ۵ گرم موم زنبورعسل را خرد کرده به آن اضافه نمایند. بعداً یک قاشق غذاخوری عسل به آنها بیفزایند و حرارت دهند تا بقوام آید در موقع لزوم بمالند.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد