پیشگیری و درمان بعضی از مشکلات دوران حاملگی


پیشگیری و درمان بعضی از مشکلات دوران حاملگی

پیشگیری و درمان بعضی از مشکلات دوران حاملگی

 

 ترکهای موجود روی بدن

 شما می توانید با انجام دستورالعمل هایی که در زیر گفته می شود، از ترکهای بد شکل روی اندامهای بدن خود در امان بمانید.

  • سعی کنید که وزنتان را را در طی دورهٔ حاملگی ثابت نگاه دارید. چون این ترکها وقتی روی پوست ظاهر میشوند، که افزایش وزن شما از حد طبیعی بیشتر باشد و پوست بیش از اندازه شود.
  • پوست تان را نرم و مرطوب نگه دارید. یک کپسول ویتامین E و یک کپسول ویتامینA را با یک قاشق چایخوری روغن گیاهی (روغن زیتون - روغن آفتابگردان...) مخلوط کنید، این محلول را هنگام شب روی شکم خود ماساژ دهید. سعی کنید این کار را هر شب به طور مرتب انجام دهید.
  • ویتامین K را می توانید به عنوان مکمل برای درمان ترکهای پوست استفاده کنید. یا اگر پزشک شما آن را به عنوان مکمل توصیه نمیکند به مرطوب کنندهٔ خود اضافه کرده و در هنگام صبح استعمال کنید. و یا آن را به تنهایی برای درمان ترکهای روی پوست به کار برید.
 تناسب هیکل بعد از زایمانسعی نکنید بعد از زایمان فوراً هیکل تان را به شکل اولیهٔ قبل از حاملگی برگردانید. زیرا رژیمهای سخت بلافاصله بعد از وضع حمل، نه تنها بدنتان را از هر نظر ضعیف میکند، بلکه به شما فشار عصبی وارد می کند. حتی اگر زایمانی طبیعی داشته باشید حداقل ۹ ماه طول میکشد تا بدنتان به حالت اولیهٔ قبل از زایمان بازگردد.خلاص شدن از شر سیاهرگهای ناخوشایندعصارهٔ دم اسب دارویی گیاهی میباشد که میتوانید آن را از عطاریها تهیه کنید. این دارو، سیاهرگهای زشت را کاملاً از روی پوست از بین میبرند. در ضمن میتوانید نظر پزشک معالجه تان را در این مورد بپرسید.

بهبودی برآمدگیهای روی پوست روش درمان جدیدی برای درمان برآمدگیهای روی پوست موجود می باشد که رجنترول  REGENTROLنامیده می شود. این ماده، برجستگی روی پوست را کاملاً صاف می کند. سعی کنید از این ماده هنگامی که این خطها و ترکها ناگهان روی پوست نمودار شدند، استفاده کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد