پیش بینی وضعیت بیماران مبتلا به ام اس


پیش بینی وضعیت بیماران مبتلا به ام اس

پیش بینی وضعیت بیماران مبتلا به ام اس

 

مشکلات بینایی

اگر نتوانید ببینید که به کجا می روید، به طور حتم نمیتوانید ایمن و راحت قدم بردارید. به منظور مطالعه ی دقیق در مورد درمان علایم بینایی که با قابلیت تحرک شما تداخل ایجاد میکند، به مبحث «راه حل های احتمالی برای مشکلات بینایی».

استفاده از وسایل کمکی برای تحرک بهتر

عمل راه رفتن پیچیدهتر از آن چیزی است که اکثر مردم تصور می کنند. خیلی چیزها باید به صورت صحیح کار کند تا بتوانید ایمن و راحت راه بروید. واقعیت این است و - راستش را بخواهید - گاهی بیش از حد به راه رفتن بها میدهیم. مردم برای تهیه ی هرچیزی یا انجام هرکاری، شال و کلاه می کنند و راه میافتند؛ اما به احتمال زیاد برای انجام آن کارها یا رسیدن به محل مورد نظر، راههای دیگری هم هست.

بهترین راهکار برای شما این است که قدرت تحرک خود را به حداکثر برسانید، حتی اگر راه رفتنتان به خوبی گذشته نباشد. در اینجا وسایل کمک حرکتی در همه ی شکل ها و اندازهها برای کمک به شما به میدان می آیند. آنها ابزارهایی هستند درست شبیه ماشین چمنزنی، ماشین ظرفشویی، کامپیوتر و جاروبرقی، این ابزارها مثل هر وسیله ی دیگری که فکرش را بکنید باعث صرفهجویی در انرژی و وقت شده و کمک می کنند کارها را ساده تر و مؤثرتر انجام دهید.

فیزیوتراپ

ام اس  شدیداً متغیر و غیرقابل پیشبینی است. ممکن است امروز احتیاج به یک وسیله ی کمک حرکتی داشته باشید، اما فردا به آن نیازی نباشد؛ یا این ماه به وسیلهای محتاج باشید، ولی ماه بعد نه. بله، ام اس  عموماً یک بیماری پیشرونده است، اما اغلب مسیر آن، دایره ای شکل است. به عنوان مثال، طی یک حمله ی شدید ممکن است.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد