چاقی موضعی با طب سنتی درمان کنید!!!


چاقی موضعی با طب سنتی درمان کنید!!!

چاقی موضعی با طب سنتی درمان کنید!!!

چاقی موضعی

درمان گیاهی چاقی موضعی:

مازو (دو عدد) + روغن کنجد (یا بادام تلخ) را به مدت بیست دقیقه بجوشانید و یک عدد عناب به آن اضافه کنید و پنج دقیقه دیگر جوشانید و خوب بر موضع ماساژ دهید؛ شب به حمام روید؛ مالش روغن سقز، پوست خشک لیموترش یا لیموعمانی'+روغن بادام تلخ+روغن زیرہ'+ گلبرگ گل خطمی بنفش + فلفل قرمز - روزی سه بار مالش دهید؛ سیر + هویج + روغن زیتون (همه را بپزید و میل کنید).

روشهای درمان چاقی موضعی:

در گذشته از عمللیپوساکشن برای درمان چاقی موضعی استفاده می شد. در این عمل چربی مورد نظر با حرکت متعدد یک لوله فلزی و با استفاده از امواج اولتراسونیک خورد و له می شود. و این چربی نیمه جامد با استفاده از مکش به خارج بدن منتقل می شود. که این شیوه عوارض زیادی دارد. این روش عوارضی چون آمبولی ( انباشته شدن چربی درون عروق ) و گاهی مرگ ناگهانی دارد. این روش بدون ورزش و رژیم غذایی نتیجه ماندگاری ندارد. ولی امروزه از عمل لیپولیز با استفاده از نور لیزر برای متلاشی کردن سلول چربی استفاده می شود. مزیت این روش کاهش ( درد، کبودی،آسیب به پوست و بازگشت سریع به کار) می باشد.روشهایی که برای درمان چاقی موضعی استفاده میشود دو روش اینترنال و اکسترنال می باشد.

- روشهای اینترنال:

در این روشها سوراخهای در پوست ایجاد و چربیها را خرد کردن و خارج می کنند۱- لیزر لیپولیز ۲- استفاده از اولتراسوند: تنها روش موجود برای شکستن سلولهایچربی بدون جراحی، استفاده از امواج اولتراسوند متمرکز، می باشد

- روشهای اکسترنال:

در این روش ها با تاباندن نور لیزر، امواج ماورای صوت ( اولتراسوند)، یا امواج رادیویی RF ، به ناحیه تحت درمان بدون خارج کردن بافت چربی موجب ایجاد گرما در بافت چربی شده و چربی درون سلولهای چربی به صورت مایع در آمده و بدون آسیب به سلول از آن خارج می شود. و به مایع بین سلولی وارد می گردد. این چربیها توسط سیستم لنفاوی از محیط جدا و وارد خون می شود. این روشها بدون ورزش و رژیم غذایی جواب نمی دهد. و کار با این سیستم ها نیز نیاز به یک متخصص و اپراتور با تجربه دارد.- روشهای تهاجمی شامل جراحی باز و خارج کردن چربی می باشد.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد