قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای ریه و دستگاه تنفس / چند تنکته مهم برای درمان بیماری عفونت ریه
بیماری عفونت ریه
بیماری عفونت ریه

چند تنکته مهم برای درمان بیماری عفونت ریه

چند تنکته مهم برای درمان بیماری عفونت ریه

 

 

۱- نسخه استاد باقری:

۱) روزی سه بار و هر بار یک استکان عرق چنار بخورید.

۲) هر شش ساعت یک استکان ترکیب عرق شلغم وعرق پونه بخورید.

۳) روزی دو عدد سیب زرد را روی آتش کباب کنید طوری که پوست سیب سیاه شود و مغزش نرم گردد و سپس پوست سیاه سیب را جدا کنید و مغزش را گرم گرم بخورید.

۴) مقادیر مساوی از مواد زیر را گرفته و مخلوط کنید پنج مثقال از مخلوط مواد را به مدت سه دقیقه بجوشانید و بیست دقیقه با حرارت بسیار ملایم دم کنید و روزی سه بار و هر بار یک استکان بنوشید. مواد عبارتند از: گل ختمی + پنیرک + عناب + آویشن (کمتر از بقیه ) + پونه + ریشه شیرین بیان + انجیر خشک ( برای سرفه احتما از انجیر استفاده شود).

۵) ترکیب زیر را به مقادیر مساوی سه دقیقه بجوشانید و بیست دقیقه با حرارت بسیار ملایم دم کنید و روزی سه بار و هر بار یک استکان بنوشید. (گل ختمی + پنیرک + ریشه شیرین بیان + سپستان +زوفا ( برای زنان باردار زوفا حذف شود) پیاز خام + انجیر خشک + پر سیاوشان + گلی نیلوفر).

۲- نسخه استاد خیر اندیش در درمان آسم:

( دوسین روزی دو قاشق مرباخوری هر ۱۲ ساعت (۴۰ الی ۱۲۰ روز)

۲) ترک و یا کاهش غذاهای سرد مخصوصاً سود ازاها (۴۰ شب)

۳) بادکشی ریه یک شب در میان ۲۱ مرحله

۴) قلیان نعناع بدون دودروزی نیم ساعت (قلیانی که در پایه آن به جای آب عرق نعناع ریخته می شود ضمناً نیازی به دود و تنباکو و … ندارد، اگر بخواهید با دود بکشید باید به جای تنباکو از برگ زیتون استفاده نمایید.(۴۰ الی ۱۲۰ روز))

 در آسم های شدید می توانید هفته ای ۳ لیوان (تا دو هفته) از ادرار شتر شیرده استفاده نمایید، لازم به ذکر است که ادرار شتر در اسلام حلال است. و تجویز ادرارشتر نسخه امام صادق (علیه السلام) است و استاد خیر اندیش هم در کرج درمان قطعی بیماری آسم را همین ادرارشتر اعلام کردند.

مطلب پیشنهادی

خم کردن ستون مهره ها به جلو

تمرین های باز و بسته کردن قفسه سینه

تمرین های باز و بسته کردن قفسه سینه   این تمرین ها بسیار مفید بوده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *