قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای کلیه ومجاری ادرار / چند روش ساده اما اثر بخش بر درمان پروستات
چند روش ساده اما اثر بخش بر درمان پروستات
چند روش ساده اما اثر بخش بر درمان پروستات

چند روش ساده اما اثر بخش بر درمان پروستات

چند روش ساده اما اثر بخش بر درمان پروستات

افرادی که مبتلا به درد پروستات هستند و ادرار آنها به صورت قطرهای خارج می شود، میتوانند ریشه  گیاه رازیانه را جوشانده (به میزان هر وعده یک قاشق غذاخوری در یک لیوان آب) و آن راسه وعده در طی روز بنوشند.

این عمل باعث دفع ادرار شده و از دردهای پروستات می کاهد. ممصرف پیاز نیز به علت خاصیت ادرار اورآن، بسیار مفید و مؤثر در درمان و بهبودی ناراحتیهای پروستات می باشد. جوشانده یا عصاره و شربت توت وحشی (تمشک) نیز در امراض انسداد مجاری ادرار و پروستات بسیار اثربخش است. اگر بتوانید از شربت تازه توت وحشی استفاده کنید،مفیدتر است، در غیر این صورت می توانید از جوشانده برگ توت وحشی روزانه سه فنجان بنوشید..

موارد مورد استعمال :

در مراحل اولیه بیماری؛ یعنی، بزرگ شدن غده  پروستات، استفاده از آب به روشهای مختلف می تواند، باعث کاهش شود همراه با افزودن گیاهان طبی مانند بابونه، گیاه شبدر و گیاه آقطی، بسیار مفید و مناسب هستند.

به عنوان وسیله برای آرام کردن و ضد انقباض و گرفتگی می توان به کمپرس های آغشته به گیاه شبدر و ریشه رازیانه روی ناحیهای مثانه اشاره نمود  به تخلیه  مثانه به گونه ای مرتب و بدون جلوگیری و به تعویق انداختن، توجه داشته باشید.

وسیله درمان و داروها :

درمان دارویی و یا استفاده از گیاهان طبی و یا جوشانده آنها تنها در مراحل اولیه و مقدماتی بیماری امکان پذیر و جواب گو است؛ یعنی، زمانی که هنوز عوارض و مشکلاتی روی مثانه و یا کلیه به وجود نیامده است. در بعضی مواقع استفاده از قرصهای هورمونی می تواند مفید باشد.

به تازگی داروهایی کشف شده که قاعدتاً سازگارتر هستند و باعث شل شدن و آزاد شدن غده  پروستات میشود. (اما این داروها را تنها باید با تجویز پزشک خریداری کرد).

 

مطلب پیشنهادی

عفونت کلیه چیست

عفونت کلیه را سریعا درمان کنید!!

عفونت کلیه را سریعا درمان کنید!!   ادرار به طور طبیعی ضد عفونی شده و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *