قالب وردپرس درنا توس
خانه / مغز و سیستم اعصاب / چند چیز که ممکن است علت خستگی دائمی باشد!!
خستگی
خستگی

چند چیز که ممکن است علت خستگی دائمی باشد!!

چند چیز که ممکن است علت خستگی دائمی باشد!!

خستگی

تقریبا از هر سه بیمار مراجعه کننده به پزشک یک نفر از خستگی دائم در رنج است. این اشخاص این احساس را دارند، که دیگر قادر به حل و فصل و انجام امور روزانه خود به طور کامل نیستند و به این جهت نیز حوصله و اشتیاق خود را نسبت به سرگرمی و حتی ایجاد روابط اجتماعی رفته رفته از دست میدهند. یکی از شاخص ترین دلایل ایجاد خستگی دائم وجود کمبود ویتامین، املاح و مواد معدنی، پایین بردن فشار خون، کمبود بید و یا آهن، استرس، افسردگی و یا نوعیخستگی مزمن میباشد.

پیشگیری از خستگی

یک خستگی طولانی مدت که در واقع به عنوان نوعی بیماری به شمار میرود باید مورد درمان قرار بگیرد. بعضی از دلایل به عنوان مثال کمبود ویتامین و یا دیگر املاح را می توان به سرعت تشخیص داده و درمان نمود، اما با دیگر عوامل مانند پایین بودن ارثی فشار خون را باید با برنامه ریزی و دقت نظر درمان نمود. به عنوان مثال یک برنامه ریزی دائمی و تدابیر خاص می تواند به شما کمک کنند تا خستگی را بر طرف کرده، زندگی خود را از نو به توازن برسانید.

درمان خستگی

هر چیزی که دوباره روح زندگی را در شما بیدار سازد مانند تغذیه سالم، ورزش، پیاده روی، و هر چیزی دیگری که شمارا خوشحال می سازد میتواند در زندگی روزمره شما بسیار تأثیر گذار باشد.

بدون معطلی به پزشک مراجعه کرده و دلیل آن را شناسایی .نمایید

مطلب پیشنهادی

بیخوابی

بیخوابی را چگونه باید درمان کرد؟!

بیخوابی را چگونه باید درمان کرد؟! بیخوابی انسان و سایر جانداران همانطور که به آب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *