چه رژیم غذایی میتوان برای کسانی که مبتلا به کیستهای تخمدان هستند, تجویز کرد..؟؟


چه رژیم غذایی میتوان برای کسانی که مبتلا به کیستهای تخمدان هستند, تجویز کرد..؟؟

چه رژیم غذایی میتوان برای کسانی که مبتلا به کیستهای تخمدان هستند, تجویز کرد..؟؟

 

رژیم غذایی و نسخه کیستهای تخمدان

کیستهای تخمدان فراوان ترین کیستهای داخلی را تشکیل می دهند. علت آن را بیشتر مربوط به عفونتها، کمبود ویتامینها، مخصوصا ویتامین A میدانند و خوردن قرصهای ضد حاملگی و مواد دیگری که به این منظور به بیماران داده میشود. دارای عوارضی است که چشم پوشی از آنها به نفع بیمار نخواهد بود.در جریان کمبود ویتامین Aسلولهای غشایی سریع تر رشد میکنند و سریع تر هم میمیرند. از این واکنش یک شکل پنیری در محل باقی میماند. سلولهای مرده غشایی چون دیگر قادر به ترشح مواد لزج نیستند نمی توانند ضد انزیم بسازند. چون حرارت، رطوبت و غذای فراوان ان محلی برای رشد باکتریها مساعد است. عفونتهای باکتریایی به اشکال مختلف مثل تورم، تودهای شکل، پنیری شکل و ... ظاهر می شوند. تغییرات سلولهای مرده غشایی بعلت کمبود ویتامین A در ریه ها، نایژه ها، گوش ها، سینوس های صورت ، حلق، مخاط بینی، مثانه، پروستات، واژن و در تخمدان ها دیده می شود که در تخمدانها بصورت کیست خودنمایی می کند. نسخه های تجربه شده چندین ساله در درمانگاه حضرت جعفربن محمد الصادق لایه رضایت بیماران را جذب کرده و ساده ترین راه معدوم کردن کیستها را اعلام می دارد.

نسخه جهت حل شدن کیستهای تخمدان

تخم کاهو ۲۰ گرم - تخم کلم ۱۵ گرم - تخم هویج ۱۵گرم - تخم کرفس ۱۵ گرم - تخم جعفری ۱۵ گرم - تخم پیاز ۱۰ گرم - رازیانه ۱۵ گرم - تخم شاهی ۲۰ گرم.همه را نرم کوبیده صبح و ظهر و شب یک قاشق غذاخوری سرخالی، سه روز با شیر، سه روز با آب هویج با کمی قند یا شکر میل نمایند.

نسخه دیگر که باید همزمان با نسخه بالا مصرف شود.

گل ارمنی ۱۰ گرم - مازو ۱۵ گرم - بلوط ۱۵ گرم - تخم خرفه ۱۵ گرم.همه را نرم ساییده یک قاشق مرباخوری در کمی ماست حل کرده بعد از هر غذا میل نمایند.

نسخه دیگر که نیز باید همزمان با داروهای فوق بکار رود

۱ کیلو میوه کاج را نیم کوب کرده، یک ساعت بجوشانند، آب آن را در ظرف بزرگی ریخته صاف کنند.گرم گرم در آن بنشینند هر چه گرمتر باشد بهتر است. بمدت نیم ساعت در آن بنشینند. هرشب یا هر روز به مدت هفت روز این کار را ادامه دهند.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد