چه مدل مویی به شما می آید…؟


چه مدل مویی به شما می آید…؟

چه مدل مویی به شما می آید...؟

 

چروک گردن

از آرایشگرتان بخواهید موهای شما را در اطراف صورتتان مدل کوتاه و بلند، کوتاه کند. این موهای کوتاه و بلند تا زیر چانهٔ شما پیش برود.

چتری های کم پشت بر روی صورت

آرایشگر شما میتواند چتریهای شما را کم پشت و تکه تکه ای کوتاه کند. چتری هایی که پرپشت هستند، چروکهای روی پیشانی و دور چشم را برجسته تر میکنند.

راه های لاغرتر نشان دادن صورتهای بزرگ یک آرایشگر خوب قادر است با یک برش خوب بر روی موهای شما، صورتتان را چند پوند لاغرتر نشان دهد.

  • مدل موی کوتاه و بلند

 این مدل مو یکی از کارآمدترین حالتی است که یک آرایشگر می تواند، با استفاده از آن صورت شما را لاغرتر نشان دهد. گونه های پر، با بوجود آوردن زاویه هایی از موها که از شقیقه شروع شده، و به آخرین محل زیر استخوان گونهٔ شما ختم میشود ظاهر، لاغرتری به خود میگیرد.

  • صورت گرد

 صورت گرد را می توان با تکه هایی از چتری که به صورت مدل ۷ (یک قیچی در بالا و یک قیچی در پایین) کوتاه شده است، کشیده تر نشان داد. کوتاهترین قسمت چتری شما میبایستی در وسط پیشانی قرار گیرد.

  • چانه های بزرگ

 شما میتوانید این مشکل صورت خود را با پوشاندن صورت با مدل کوتاه و بلندی که لایه های آن از استخوان آرواره (بغل نرمه گوش) شروع می شود، و به زیر چانه شما ختم می شود، رفع کنید.

چگونه باسشوار کشیدن پهنی صورت خود را پنهان کنیم؟

  • با یک برس بزرگ موها را به طرف صورت سشوار بکشید. این کار باعث می شود که پهنی صورت شما کاهش یابد، و چهرهای زیبا و فوق العاده جذاب پیدا کنید.
  • آرایش مویی که به طرف بالا جمع شده، با حلقه های تاب دار مو که نامرتب اطراف صورت شما ریخته شده نه تنها شیک و باوقار است، بلکه آنقدر به شما جذابیت میبخشد، که توجه همگان را به سوی صورتتان جلب میکند.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد