قالب وردپرس درنا توس
جهت پسر شدن نوزاد
جهت پسر شدن نوزاد

چه کنیم فرزند پسر شود؟

چه کنیم فرزند پسر شود؟

جهت پسر شدن نوزاد

شما ای خانم عزیز باید از هنگامی که تصمیم به پسردار شدن گرفتید و از سه ماه قبل از باردار شدن غذاها را شورتر از قبل بخورید و از قارچ، کنگر، موز، اسفناج، بلوط و خرما زیاد استفاده کنید و در عوض از خوردن تخم مرغ و غذاهایی که با تخم مرغ درست می شوند، همچنین از خوردن هر ماه یک بار ابهل، بهمن پیج، ریشه اریسا، ریشه انجبار، بسبایج، تخم کاسنی، گل بنفشه، ریوند چینی، سنامک، پوست هلیله زرد و گل محمدی از هرکدام ۲۰ گرم را نیم کوب کرده سپس به ۱۰ قسمت مساوی تقسیم کنید و هر قسمت آن را یک روز بجوشانید و آب صاف کرده اش را شیرین کرده و قبل از صبحانه بنوشید.بعد تفاله آن را در آب جوش بخیسانید و شب مجدداً در همان آب بجوشانید و آبش را بنوشید.

این جوشانده باید از شروع پاکی مصرف شود و ۱۰ روز متوالی ادامه یابد و هر ماه پس از پاک شدن ازپریود تکرار شود تا هنگامی که حامله شوید.هر مرتبه حدود ۱۵ دقیقه قبل از مقاربت، دو قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک فنجان آب مخلوط کنید و با آن داخل واژن را خوب شستشو دهید و از همسر خود بخواهید که تمام نطفه را در داخل رحم و در انتهای آن بریزد. همچنین بهتر است که چند ساعت قبل از هر آمیزش مقداری توت فرنگی بخورید، اگر قبل از نزدیکی خایه و ناف خرگوش نر را کوبیده و داخل رحم بگذارید، مفید خواهد بود.

ضمنا توصیه می شود از میوه های ترش، توت فرنگی، دنبلان، سالویته، کاهو، انگور زرد و رسیده، سبزیجات تازه چیده شده، قارچ، بلوط، موز، اسفناج تازه و خرما بیشتر استفاده کنید. در غذاهای روزانه کمی جوش شیرین بریزید یا غذاها را کمی شورتر میل کنید. بهتر است در سه ماه اول حاملگی یعنی از هنگام عقب افتادگی ماهانه به مدت سه ماه دیگر نیز از خوراکی های فوق استفاده کنید. لازم است از روزی که تصمیم به پسردار شدن گرفتید از خوردن سبزیهای خشک یا مانده یا پیرشده، رازیانه یا عرق رازیانه، گوشت و ماءالشعیر و سوپ جو پرهیز کنید. بعضی خانواده ها به ادویه مخلوطی که درغذای روزانه مصرف می کنند مقداری بادیان یارازیانه اضافه می کنند. چون آن ادویه رازیانه دار را مرتب داخل غذا مصرف میکنند ممکن است حتی با وجود تلاش های فوق الذکر بازهم دخترزا گردند.

علامت پسر بودن نوزاد

اگر نوزاد پسر بود باید رنگ چهره خانم صاف، شفاف و ادرار رنگین باشد. پستان راست کمی بزرگتر از پستان چپ و رنگ نوک پستان به سرخی گراید، حرکت جنین در طرف راست شکم باشد. حرکات زن ملایم و هنگام درد زایمان، درد از کمر ظاهر و به شکم برسد.

مطلب پیشنهادی

علل بروز اهنجاری های فکی و دندانی

تاثیر عوامل محیطی بر ناهنجاری های فکی و دندانی

تاثیر عوامل محیطی بر ناهنجاری های فکی و دندانی   -عوامل محیطی عنوان کلیه عواملی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *