چگونه با رژیم غذایی بوی بد دهان را از بین ببریم…..؟؟


چگونه با رژیم غذایی بوی بد دهان را از بین ببریم…..؟؟

چگونه با رژیم غذایی بوی بد دهان را از بین ببریم.....؟؟

  

رژیم غذایی و نسخه بوی بد دهان

بوی بد دهان تقریباً شایع بوده، همچنان که گفته شد موجب نگرانی دیگران است و مبتلایان باید هر چه زودتر به مداوای ان مبادرت نمایند.اصولا بوهای متعفن حاکی از پوسیدگی ، عفونت و تخمیر میکروبی است. از این رو در زدودن آن باید کوشید.علل بوی بد دهان را باید مربوط به عوامل زیر دانست:۱- مربوط به پیوره ۲- سینوس های چرکی صورت  ۳- عفونت و کرم خوردگی دندانها۴- تجمع قارچها و زخم لوزه ها. ۵- زخم وسط تیغه بینی (بیماری اوزن ) ۶- ورم و عفونت معده ۷- عفونتهای ریوی ۸- تخمیرات رودهای و برگشت گازها به قسمت بالای دستگاه گوارش . عفونتها و آبسه های ریوی خیلی بدبو وزننده است مثل گانگرنها که با نسخه زیر اصلاح می شود.

نسخه بوی بد دهان به علت آبسه ریه ها

گل بنفشه ۱۵ گرم-گل ختمی ۱۵ گرم گل زوفا ۱۵ گرم - شیرین بیان ۳۰ گرم - اگیر یا قصب الزریره یاوج ۲۵ گرم - خارخسک ۲۰گرم - سیاوشان ۲۰ گرم - رازیانه ۱۵ گرم - تخم شنبلیله ۲۰ گرم. دو قاشق غذاخوری از آن را در سه لیوان آب جوشانده تادولیوان شود. قبل از هر غذا دو استکان میل شود.

نسخه برای بهبودی بوی دهان از تخمیر روده ای

بدبویی بدن: به علت موتاسیون و تغییر ناگهانی در ترکیبات کولین ها دانشمندان را متوجه کرده است که بوی بسیار بدی در بعضی از بدنها پیدا می شود که بویی شبیه بوی ماهی گندیده دارد، از این رو توصیه میشود که مبتلایان به بدبویی بدن از مواد کولین دار استفاده نکنند .

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد