چگونه خود را لاغرتر نشان دهیم؟


چگونه خود را لاغرتر نشان دهیم؟

چگونه خود را لاغرتر نشان دهیم؟

 با به کارگیری نکات زیر قبل از رفتن به مهمانی در انواع لباسها، زیبایی اندام خود را حفظ ه هرگز نوشیدنیها را با نی ننوشید و از خوردن آدامس نیز پرهیز کنید. زیرا بدین وسیله هوا وارد شکم شما شده، و آن را متورم و بزرگ می کند.

از ماکارونی ها و نان ها پرهیز کنید. این مواد موجب تولید انسولین در بدن شده و ظاهر پف آلودی به شما میدهد.

نمک را حداقل ۱۲ ساعت قبل از پوشیدن لباس از غذاهای خود حذف کنید  برای رفع گرسنگی از پروتئینها استفاده کنید. گوشت بوقلمون و ماهی انتخاب بسیار خوبی است، زیرا آنها انرژی زا هستند. همچنین جزو غذاهای سبک و قابل هضم به شمار می آیند و از ورم کردن بدن نیز جلوگیری می کنند.

از خوردن نوشابه های گاز دار پرهیز کنید حتی نوع رژیمی. این نوشیدنیها باعث چاقی کاذب در فرد می شوند. این نوشابه ها حاوی گاز هستند، و بدن شما به طور موقت ورم کرده، در حالی که کالری نیز به بدن شما نمی رسانند. سدیم موجود در این نوشیدنیها به صورت سیال در بدن باقی مانده و باعث تورم در بدن می شود.

با بکار بستن دستورالعملهای زیر می توانید جریان خون را در بدن افزایش داده، و در نتیجه ظاهری لاغرتر داشته باشید.

۱) با ایستادن بر روی زانوهای خود، بدنتان را متعادل نگه دارید، و بازوها را به طور منظم بالا و پائین ببرید. این کار را ۳ بار و هر بار ده دفعه انجام دهید.

۲) به پشت روی زمین دراز کشیده و رانهای خود را به طرف بالا بکشید. سپس زانوهای خود را کمی خم کنید. دستها را در پشت سر جمع کرده و به آرامی باسن خود را در حالی که آنها را منقبض کردهاید، کمی از زمین بالا ببرید. در همان حالت تا بیست بشمارید و به آرامی پشت خود را روی زمین بگذارید. این کار را حداقل ۲۵ بار انجام دهید.

۳) با دستهای خود پشت یک صندلی را بگیرید و رانهای خود را باز کرده و انگشتان پا را رو به بیرون قرار دهید. در این حالت دولا شده تا زمانی که رانها و پاهای شما در یک راستا قرار گیرند. این عمل را ۳۰ بار انجام دهید.

هرگز از کیف دستی های بزرگی استفاده نکنید.

هیچ چیز مانند به دست گرفتن کیفی بزرگ و به هم ریختهٔ زیبایی یک خانم لاغر اندام را به مخاطره نمی اندازد. تمام خرت و پرت هایی که درون کیف دارید بیرون ریخته و کیف کوچکتری به دست بگیرید. مخصوصاً خانم هایی که سینه های بزرگی دارند، نباید کیفهای بزرگی بر دوش خود بیندازند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد