چگونگی حفظ انرژی در طول روز برای بیماران مبتلا به ام اس 


چگونگی حفظ انرژی در طول روز برای بیماران مبتلا به ام اس 

چگونگی حفظ انرژی در طول روز برای بیماران مبتلا به ام اس 

 

انرژی خود را برای فعالیت های مفرح حفظ کنید.

ببینید در طول روز چه اندازه از کارها را می توانید به آسانی انجام دهید، در بین انجام آن کارها زمانی را برای استراحتی کوتاه در نظر بگیرید. مسافرتی مملو از برنامه های فشرده، برای خود طرح ریزی نکنید - حتی فکر کردن راجع به آن با هم برایتان ملال آور خواهد بود. مهم تر از همه، تا جایی که می توانید بنشینید، نایستید؛ و یا تا جایی که می توانید سوار چیزی شوید، راه نروید. با استفاده ی بهینه از وسایل کمک حرکتی، میتوانید انرژی مورد نیازتان را برای فعالیتهای مفرح حفظ کنید.

امکانات پذیرایی را از پیش بررسی کنید.

منظور هرکس از امکانات پذیرایی دیگری متفاوت است. تفسیر شما هم از با این موضوع به نیازهای شخصی تان بستگی دارد: آیا در هتل محل اقامتتان به با آسانسور یا دستگاه تهویه مطبوع، یا در حمام به یک میله به عنوان دستگیره نیاز دارید؟ آژانس های مسافرتی که در زمینه ی امکانات پذیرایی تخصص دارند،

میدانند چگونه یک مکان به خصوص را از نظر چنین امکاناتی بررسی کنند، اما | ، تا زمانی که از نیازهایتان اطلاعی نداشته باشند، نمی توانند در این مورد کاری از با پیش ببرند. بنابراین، وقت بگذارید و فکر کنید دقیقاً در هر مرحله از سفر احتمالا را به چه چیزهایی نیاز پیدا خواهید کرد. البته، هیچ چیز را نمی شود کاملاً پیش بینی کرد، بنابراین آمادگی این را داشته باشید که گهگاه خودتان مسائل را خلاقانه حل وفصل وسایل نقلیه ای با امکانات رفاهی کرایه کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد