چگونگی طبقه بندی لباس ها


چگونگی طبقه بندی لباس ها

چگونگی طبقه بندی لباس ها

۱ - لباس هایی که سایز شما و شیک هستند.

۲- لباسهایی که اگر تعمیر و درست شوند، قابل استفاده می باشند.

۳- لباسهایی که جذاب و شیک نیستند، ولی نو می باشند. لباسهای دستهٔ اول را در کمد هم چنان نگه دارید. فکری به حال لباسهای دستهٔ دوم بکنید. لباسهای دستهٔ سوم را به فرد مستمند بخشید. ممکن است این لباس که به نظر شما شیک نیست، برای فردی با حدی زیبا باشد که به عنوان لباس مهمانی یا جشن از آن استفاده کند.

توصیه: همین الان لباسی را که نمی پوشید از کمدتان بیرون آورید. من شخصاً اگر چنین لباسی در کمد داشته باشم، اهمیتی به اینکه تا چه حد پارچهٔ لباس اعلا است نمی دهم و در مورد آن زرد تصمیم میگیرم. حتی اگر پارچهٔ آن پچازی، دامن لنگی و یا پارچه فلانل و یا هر نوع لباسی باشد، آنه را از کمد خارج می کنم.

کم کردن لباسها در کمد

۱- اولین کاری که باید انجام دهید، لباسهایی که فصل آن گذشته است در کمد خود جابجا کرد. آنها را از لباسهای فصلی خود جدا کنید. گذاشتن آنها در کیسه لباس مخصوص، کارتان را آسان میکند.

توصیه: کوسن کهنه ای را برداشته و قسمتی از درز آن را بشکافید، و آن را به عنوان کیسه ل استفاده کنید ۲- در داخل کیسه لباس اولین ردیف لباس جشن یا مهمانی خود را قرار دهید. اگر چند دست لب دارید، هریک از آنها را در کیسههای جداگانه بگذارید و زیر لباس مهمانی خود جواهر، کفش جوراب و دیگر لوازم مربوط به همان لباس را جای دهید.

۳- به این ترتیب وقتی کمد لباستان را باز می کنید، تنها لباسهایی که به طور معمول در طول هفته می پوشید، در جلوی شما قرار میگیرند.

۴- اگر لباسهای خود را به این صورت که ابتدا بلوزها، سپس شلوارها و در آخر پیراهنها و کت ها را گذارید، راحتتر و سریع تر لباس مورد نیاز خود را پیدا میکنید.

۵- بعضی اوقات اگر از یک نوع لباس چند دست دارید که هم رنگ نیز هستند، لازم است آنها را از کمدتان خارج کنید. به طور مثال اگر چند تا دامن مشکی دارید، میتوانید یکی از آنها را که از لحاظ جنس مرغوب تر و خوش دوخت تر است در کمدتان نگه دارید، و بقیه را در جای دیگر بگذارید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد