چگونگی مقابله با تأثیرات بزرگ علایم ام اس


چگونگی مقابله با تأثیرات بزرگ  علایم ام اس

چگونگی مقابله با تأثیرات بزرگ علایم ام اس

 

به عنوان مثال، روند بروز علایمتان ممکن است بیشتر آزاردهنده باشد تا معلول که تنها تغییرات جزئی در نحوه ی انجام کار را طلب میکند. یا ممکن است متوجه شوید برای آنکه بیشترین کارایی را داشته باشید، به یک وسیله ی کمک حرکتی، را داروی اضافی، یا قدری کمک از طرف تیم توانبخشی نیازمندید.

اما گاهی علایم ام اس می تواند باعث ایجاد تأثیرات بزرگی شود که درخواست کمکهای کلان را ناگزیر می کند - مثلاً پرستاری شخصی از شما، تغییراتی در خانه یا اتومبیل، روروک یا ویلچر موتوری، یا هرچیز دیگری که باعث راحتی و فعال بودن شما شود.

همه ی این اصلاحات و تغییرات دارای تبعات مالی است که باید در همان زمانی که مشغول ایجاد شبکهای امنیتی مالی خود و خانواده تان هستید، به یاد داشته باشید. به عنوان مثال، یک روروک موتوری می تواند خیلی گران باشد، بنابراین شاید بخواهید بدانید چه مقدار از هزینه ی خرید آن تحت پوشش بیمه قرار میگیرد.

همچنین، بیمه ی شما ممکن است قسمتی از داروهای ام اس را تحت پوشش قرار دهد و اقلام دیگر را خیر؛ یا خدمات فیزیوتراپی را پوشش دهد، اما آن هایی را که مربوط به کاردرمانگر است تأمین نکند. شاید بخواهید یک حساب پس انداز برای خودتان باز کنید تا برای پرداخت بعضی هزینههای اضافی پزشکی که تحت پوشش بیمه نیست، کمک حالتان باشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد