کاهش درد زایمان با روش های تنفسی و آرامش


کاهش درد زایمان با روش های تنفسی و آرامش

کاهش درد زایمان با روش های تنفسی و آرامش

 

گرفتن پاسخ سؤالاتی که در بین معاینات دوران بارداری پیش می آید. ممکن است بلافاصله پس از ترک مطب دکتر، سؤالاتی به ذهنتان خطور کند.

اکثر زوجها، کلاسهای آموزشی زایمان را مؤثر می یابند. لاماز و برادلی دو مورد از تکنیکهای شناخته شده ای است که بر روش های تنفسی و آرامش برای کاهش درد زایمان تمرکز دارد. ممکن است هر از گاهی به طور تصادفی با مربی ای برخورد کنید که به شدت متعصب یا قضاوت کننده باشد، یا اینکه در مورد نظریه ای که شما یا پزشک شما با آن موافق نیست، موعظه کند

مجبور نیستید هرچه در کلاس زایمان می شنوید باور کنید. اگر برنامه ریزی کرده اید از دارو یا بی حسی برای کاهش درد زایمان خود استفاده کنید، و مربی به شما هشدار دهد تمام این داروها زیانبار است، به زور خود را به قبول نظر او وادار نکنید. هیچ مزیتی برای ش هید شدن در طول زایمان به دست نمی آورید. فقط در کلاس دنبال چیزهایی باشید که بتواند مؤثر باشد و بقیه را کنار بگذارید. در نهایت، این درد زایمان مال شماست، و باید آنچه را به شما احساس راحتی می دهد، انجام دهید.

 اگر برای رفتن به کلاس تصمیم می گیرید، حتما مطمئن شوید کلاسی که انتخاب می کنید، اطلاع رسانی موثق و دقیقی داشته باشد. از مراقب بهداشتی خود یا دوستانی که قبلا در این کلاس ها شرکت کرده اند، پرس و جو کنید. آموزش زایمان برای هر کسی مناسب نیست. بعضی از خانم ها احساس می کنند اگر کاملا از چیزی که پیش رو دارند اطلاع داشته باشند، تنها به اضطراب و نگرانی آنها می افزاید - و این نگرانی موجه است. هر خانمی باید خودش در مورد شرکت یا عدم شرکت در کلاس های زایمان تصمیم بگیرد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد