کاهش وزن در کمترین زمان ممکن 


کاهش وزن در کمترین زمان ممکن 

کاهش وزن در کمترین زمان ممکن 

 

اضافه کردن ادویه به غذا را فراموش نکنید.

 دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که موادی مانند فلفل قرمز، فلفل سبز، خردل، زنجبیل،... می توانند سرعت سوختن چربی بدن را بالا ببرند. چطور این مسئله اتفاق میافتد؟ این مواد در بدن گرما تولید میکنند. یعنی اینکه به بدن کمک میکنند، تا تولید گرما کند که این امر خود موجب سوختن کالری های بدن می شود.

 توصیه: دو قاشق شر پر سلسا (سی تند) فقط حاوی ۱۰ کالری است. این سس یکی از تنقلات مورد علاقهٔ مانکنهای زیبایی است ولی نه همراه با چیپس، به علاوه شما با خوردن سلسای تند تشنه شده و تمایل به نوشیدن آب زیاد دارید.

مکملهای غذایی که به کم کردن وزن شما کمک میکنند.

شما هزاران بار این را شنیده اید که مؤثرترین و سریع ترین راه کم کردن وزن، کم خوری است. اگر کار راحتی بود، همه در این امر موفق می شدند. ولی من خبر خوبی برای شما دارم و اینکه مکمل های غذایی و ادویه ها هم برای کم کردن وزن فوق العاده هستند. این ادویه ها و مکملهای غذایی، جوش و خروش زیادی در مجامع بینالمللی و تحقیقاتی به وجود آورده اند. من تعدادی از آنها را در کتاب قبلی خود معرفی کرده ام.

ولی به علت تقاضای روزافزون برای آنها و اینکه تحقیقات در این زمینه بسیار فراوان بوده است، دوباره آنها را در این کتاب نیز ذکر کرده ام. طبق معمول حتی در مورد مکمل های طبیعی، من به شما سفارش می کنم که قبل از شروع هر یک از آنها در رژیم غذایی با پزشک خانوادگی خود مشورت کنید و در استفاده آنها دقت لازم را مبذول دارید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد