قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای مخصوص مردان / گردو،تقویت کننده نیروی جنسی!!!
تقويت نیروی جنسی
تقويت نیروی جنسی

گردو،تقویت کننده نیروی جنسی!!!

گردو،تقویت کننده نیروی جنسی!!!

تقویت نیروی جنسی

از آنجایی که میل جنسی یکی از امیال غریزی انسان است که میزان، شدت و قوت آن تحت کنترل سیستم عصبی و هورمونی میباشد، لذا در موارد مختلف زمانی و مکانی و سنی و تحت شرایط روحی متفاوت، تغییر یافته، کم یا زیاد میگردد. اما گاهی اوقات در زندگی مشترک، به طور ناخواسته توانایی جنسی کاهش مییابد که می تواند به علل عصبی، هورمونی یا بدنی باشد. چنانچه نقص عضوی در کار نباشد. تغییر رژیم غذایی و استفاده از برخی محرک های غذایی و یا خوراکی و یا داروهای گیاهی می تواند کاهش میل جنسی را جبران کند. جهت تقویت نیروی شهوانی می توان خرمای خشک را در شیر تازه خیسانده و میل کرد و به دنبال آن شیر نوشیده شود. میوه گیلاس نیز محرک جنسی است. خوردن موز، گلاب، عرق  بهار نارنج، روغن نارگیل و هلو نیز در میان میوه ها

سبب افزایش قوای جنسی میگردد. این در طب گیاهی از خوردن شنبلیله، فلفل سبز،

مربای هویج، شاهی و خوردن تره به عنوان مقوی میل جنسی یاد می گردد.

خوردن روزی سه فنجان (صبح، ظهر و شب)، از دم کرده ۱۰ گرم برگ و سرشاخه های نعناع مانند چای نیز در تقویت و تحریک نیروی جنسی موثراست.

افرادی که ضعف میل جنسی دارند، میتوانند نخود خام را در آب خیسانده و همانطور خام میل کنند و آب خیسانده آن را با کمی عسل شیرین کرده، بنوشند تا در اعاده میل جنسی آنان موثر شود.

همچنین خوردن پیاز که با گوشت چرب پخته شده باشد، تخم تره، مخلوط سیر پخته با شیر گوسفند و روغن خوراکی و عسل نیز در افزایش قدرت جنسی موثر است. شلغم و تخم کلم این قوا را افزایش می دهد. نوشیدن خاکشیر خیسانده شده در آب و سکنجبین در صبح ناشتا نیز محرک میل جنسی است.

مطلب پیشنهادی

جلوگیری طبیعی توسط مرد

روش های جلوگیری از باروری توسط مردان

روش های جلوگیری از باروری توسط مردان   در حال حاضر دو روش پیشگیری از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *