قالب وردپرس درنا توس
خانه / گیاهان دارویی ضد ورم خوش خیم پروستات
گیاهان دارویی ضد ورم خوشخیم پروستات
گیاهان دارویی ضد ورم خوشخیم پروستات

گیاهان دارویی ضد ورم خوش خیم پروستات

گیاهان دارویی ضد ورم خوش خیم پروستات 

برای مقابله با بیماری ورم خوش خیم پروستات چون امکان تهیه مغز تخم کدو در ایران به آسانی میسر است و عوارض جانبی آن نیز به مراتب کم است لذا لازم دانستم توضیحات بیشتری با استفاده از تجربیات دانشمند نامدار آقای دکتر دول که از کارشناسان معروف گیاه درمانی امریکاست برای استفاده خوانندگان محترم برای کنترل ورم خوش خیم پروستات ارائه نمایم. آقای دولت که خود مبتلا به ورم خوش خیم پروستات بوده است داروی گیاهی از مخلوط تخم کدو و عصارهٔ سوپالمتو و عصارهٔ شیرین بیان درست کرده و مصرف نموده ونتیجه بسیار رضایت بخشی گرفته است و از سال ۱۹۹۰ در اکثر گردهم آنهای پزشکی امریکا که شرکت کرده مطرح نموده است. این دارو به نام پروسنات بتر یا کره پروستات در بازار گیاهی امریکا عرضه می شود و چون تهیه آن آسان و ساده است هرکس می تواند خود تهیه نماید. دکتر دولت معتقد است این داروی پیشنهادی او در مقایسه باداروهای شیمیائیپروسکار و هایترین که به عنوان داروی ضد ورم خوش خیم پروستات در دنیا تجویز میشود.

بیشتر مؤثر است و چون مقدار مصرف شیرین بیان نیز در این دارو بسیار کم است مسأله ای ایجاد نخواهد کرد. از نظر ترکیبات شیمیائی علاوه بر عنصر زینلی، در نیم پیمانه مغز تخم کدو در حدود ۱۲۵۰- ۱۱۵۰ میلی گرم آلانین ” و ۱۹۳۰-۱۸۰۰ میلی گرم گلیسین و ۴۶۳۵- ۴۳۱۵ میلیگرم گلوتامیلی اسید وجود دارد که خیلی بیشتر از میزان مورد نیاز روزانه بدن در حالسلامتی است. داروی پیشنهادی دکتر دولت بصورت کرم خمیری شکلی است و به ترتیب زیر تهیه کنید.

تیم پیمانه یعنی در حدود ۱۱۰ گرم مغز تخم کدوتنبل (شکل) و در حدود ۳۲۰میلی گرم عصاره سوپالمتوویا دو گرم میوه خام خشک سوپالمتوکه نرم سائیده شده باشد به آن اضافه نموده و سپس چند قطره عصاره شیرین بیان کامل در حدود ۲/۳ قاشق مرباخوری و یا ۲-۱ گرم مغز سفید خشک ریشه شیرین بیان خام که نرم سائیده شده باشد به آن میافزایندو مجموع را مخلوط کرده سائیده و به صورت خمیری در میآورند و برای این که کمی رقیق شود ممکن است یا قاشق مرباخوری روغن زیتون به آن اضافه شود. نام این معجون را آقای دول “ProsnutButter” گذارده است پیشنهاد می کند که در هر روز ۳-۲ قاشق غذاخوری از این کرم تنها و یا با کمی عسل روی نان مالیده و خورده شود. چون این دارو چرب است و همیشه باید تازه تهیه و مصرف شود هر بار حداکثر فقط برای مصرف ۲ روز تهیه شود و در هرهفته دو سه بار تازه تهیه شود تا در اثر ماندن اکسیده نشود و به طور سالم وتازه خورده شود.

مطلب پیشنهادی

سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها    بطور کلی نقش تغذیه در دندانپزشکی را می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *