قالب وردپرس درنا توس
خانه / درمان بیماری ها با داروهای گیاهی / گیاهان دارویی موثر در سفید کردن دندانها و رفع زردی آنها
جرم گیرهای گیاهی
جرم گیرهای گیاهی

گیاهان دارویی موثر در سفید کردن دندانها و رفع زردی آنها

گیاهان دارویی موثر در سفید کردن دندانها و رفع زردی و جرم آنها

 سفید کننده دندان و جرم گیر مریم گلی

اقاشق مرباخوری پودر مریم گلی را با1قاشق مربا خوری پودرنمک ید دار مخلوط کردہ ور خوب هم بزنید سپس با اعدد توت فرنگی له شده آنها را خمیر کرده و روزی ۳ مرتبه انرا به دندانها  بکشید.

سفید کننده  دندان و جرم گیر دارچین

1قاشق مریاخوری پودر دارچین را با ۲ قاشق مرباخوری کف دریا مخلوط کرده و خوب هم بزنید روزی ۲ مرتبه ابتدامسواک ر ترکردہ و به پوردر حاصلآغشته کنید بعد آن را به دندانها بکشید.

سفید کننده دندان و جرم گیر کف دریا

۲ قاشق مربا خوری پودر کف دریا را با 1قاشقچای خوری جوش شیرین و1 قاشق مرباخوری نمک ید دار مخلوط کرده کمی پودر میخک را نیز به آن افزوده و خوب هم بزنید. روزی ۳ مرتبه، هر مرتبه، مسواک تر را به پودر حاصل آغشته کنید و به دندانها بکشید.

 سفید کننده دندان و جرم گیر چوب درخت انگور

چند تکه چوب خشک درخت انگور را در ظرفیسریسته آنقدر بسوزانید تا به شکل زغال درآید. سپس آنرا پودر کرده و با کمی پودر کف دریا مخلوط نموده و به دندانها بکشید.

سفید کننده دندان و جرم گیر انجیر

چند عددانجیر خشک  را با چند  تکه ازبرگھای خشک آن درون ظرفی سربسته ریخته و حرارت دهید تا زغال شود. بعد آن را پودر کرده و با نوک انگشتان تمیز و تر آغشته شده به پودر دندانها  را ماساژدهید.

  سفید کننده دندان و جرم گیر هسته تمر هندی

100 قاشق هسته تمرهندی را با ۲ قاشق مربا خوری کندر مخلوط کرده و نرم بکوبید. سپس ابتدا مسواک را تر کرده و به پودر آغشته کنید و به دندان ها بکشید و این عمل را روزی ۲ مرتبه تکرار کنید

سفید کننده دندان و جرم گیر چوب درخت گردو

چند تکه چوب درخت گردو را خرد کرده و در ظرفی سربسته بگذارید و آنقدر حرارت دهید تا سوخته شود و به شکل زغال درآید. بعد آن را پودر کرده و با کمی پودر هل سبز مخلوط کنید و روزی ۲ مرتبه به دندانها بکشید.

 سفید کننده دندان و جرم گیر چوب درخت بلوط

مقداری چوب خشک درخت بلوط راخرد کرده و در ظرفی سریسته آنقدر حرارت دهید تا زغال شود. بعد آن را پودر کرده و با کمی پودر جو زهندی مخلوط کنیدو روزی ۳ مرتبه به دندانها بکشید 

 سفید کننده دندان و جرم گیر چوب درخت بید

چند تکه چوب خشک درخت بید را خرد کرده و درونظرفی سربسته حرارت دهید تا به شکل زغال درآید. بعد آن را پودر کرده و 1 قاشق مرباخوری پودر کف دریا و1 قاشق چای خوری پودر نمک ید دار به آن افزوده و خوب هم بزنید و روزی ۳ مرتبه به دندانها بکشید.

سفید کننده دندان و جرم گیر سیاهدانه

۰۰ اگرم سیاهدانه را درون ظرفی سربسته بسوزانید.سپس آنرا پودر کرده و با 1 قاشق مریاخوری پودر زنیان و 1 قاشق مرباخوری کف دریا پودر شده مخلوط کرده و روزی ۲ مرتبه به دندانها بکشید.

 ادامه این مطلب را می توانید در قسمت دوم مشاهده نمایید

مطلب پیشنهادی

درمان یبوست

دوای یبوست از نسخه های طب سنتی

دوای یبوست از نسخه های طب سنتی   پیوست از یک جانشینی و خوردن غذای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *