یافتن سرویس هایی برای مراقبت دراز مدت افراد مبتلا به ام اس 


یافتن سرویس هایی برای مراقبت دراز مدت افراد مبتلا به ام اس 

یافتن سرویس هایی برای مراقبت دراز مدت افراد مبتلا به ام اس 

 

شما هم مثل خیلی از افراد دیگر، شاید فکر داشتن مراقبت درازمدت را واقعا ترسناک بیابید. در طول سالیان دراز، بسیاری از مبتلایان به ام اس از ما پرسیدهاند که «آیا عاقبت کار من به مرکز نگهداری میکشد؟» به طور خلاصه میتوان گفت در مورد اکثر مبتلایان این طور نیست. اما به هرحال، یک فرد مبتلا به اماس ممکن است نیاز به کمک هایی پیدا کند که فراتر از توان اعضای خانوادهاش باشد. در این مبحث، در مورد بعضی گزینه ها و سرویس های مورد نیاز مبتلایان به اماس، در خانه یا هرجای دیگر، صحبت خواهیم کرد.

به شما توصیه ی اکید می کنیم با  آگاهی از انواع مراقبتهای درازمدت در دسترس، به شما و خانواده تان این امکان را نیازهایتان تغییر کند، شناسایی کنید. آگاهی از گزینه های مناسب به شما کمک میکند تا احساس آمادگی و کنترل بیشتری داشته باشید. آخرین کاری که باید انجام دهید تصمیم دشوار انتخاب یک مراقبت درازمدت از خود، در موارد بحرانی است، زمانی که قدرت فکر و تعقل در مورد خود را ندارید. و به خاطر داشته باشید، اگر وضعیتتان ثابت باشد و تشخیص دهید که نیاز به مراقبت افزایش نمییابد، چیزی به جز وقتی که برای بحث و گفتگو گذاشته اید، از دست نمی دهید.

در مورد برنامه ریزی اقتصادی به شما ارائه میدهد که کمکتان می کند در مقابل هربه شما اکیداً سفارش می کنیم، تصمیم گیری و انجام طرح های درازمدت را با اعضای خانواده تان به صورت گروهی انجام دهید تا کسی احساس نکند کنار گذاشته شده است. این کار کمک میکند اعضای خانواده مطمئن شوند سؤالات، احساسات و علایقشان شنیده شده و به آنها بها داده می شود.

اگر باز کردن سر صحبت برایتان مشکل است، درخواست کمک کنید: نورولوژیست، پرستار، یا انجمن ملی ام اسی به شما کمک می کنند تا در مورد گزینه های درست فکر کرده و امکانات رفاهی مناسب در منطقه ی خود را شناسایی کنید. یک متخصص بهداشت روان می تواند کمک کند تا اعضای خانواده راحتتر با یکدیگر صحبت کنند و آنها را مطمئن میسازد که عقاید و احساساتشان شنیده میشود. این بحث نباید دربارهی این باشد که هر فرد در قبال فرد دیگر چه می کند؛ بلکه باید در مورد روش هایی باشد که بهترین کارایی  را برای همه ی شما در بر داشته باشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد