معماری
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / مقصر اصلی در مشکلات زناشویی مرد است یا زن ….؟؟!
مشکلات زناشویی
مشکلات زناشویی

مقصر اصلی در مشکلات زناشویی مرد است یا زن ….؟؟!

مقصر اصلی در مشکلات زناشویی مرد است یا زن ….؟؟!

 

مشکلات پس از ازدواج 

اگر چند نكته ساده را رعايت كنيد ، می‌توانید از مشكلات هميشگي اول ازدواج جلوگیری كنید و ببینید سال  اول ازدواج هم می‌تواند سرشار از آرامش و شادی باشد
تازه عروس و دامادها، در سال اول ازدواج‌شان اتفاقات عجيبي را تجربه می‌كنند. گاهی مشكلات غیرمنتظره، آن هم در آغاز زندگی كه قرار بود با آرامش و عشق همراه باشد، همه آرزوها را به‌‌هم می ریزد و زن و شوهری كه قرار بود همراه هم باشند را از هم دور و دورتر می كند.

اگر شما هم با این مشكلات دست و پنجه نرم مي‌كنيد و احساس می كنید ازدواج‌تان آن‌طور كه دوست داشتید، پیش نرفته، قبل از هرچیز فراموش نكنید مشكلات شما هیچ وقت با روی برگرداندن از شریك زندگی‌تان حل نمی‌شوند. پس برای درك مشكلات و پیدا كردن راه‌حل‌شان با هم متحد شوید و راه حل دشواری‌ زندگی زناشویی‌تان را بیرون از آن رابطه جست‌وجو نكنید.

با همسرتان برای پیدا كردن راه حل بیرون آمدن از بحران، مذاكره كنید. در مورد انتظارات‌تان از رابطه و زندگی مشترك صحبت كنید و زمانی كه به یك نظر مشترك می رسید آن‌را جدی بگیرید.

مقصر در مشکلات زناشویی

اگر اتفاق و یا حادثه ای در خانه پیش آمد، نباید هرکس بدنبال مقصر بگردد و هنگامی که به عنوان همسر در یک خانه قرار گرفتند، یعنی در همه حال حتی هنگامی که مشکل پیش آمده شریک هستند و نمی توانند بگویند مقصر فلان موضوع یا اتفاقی، دیگری است.

اگر مردم در مسابقات فوتبال دیده اند که پس از شکست تیم، مربی سعی می کند با مقصر نشان دادن داور و یا کشور میزبان و یا بداقبالی، خود را از بار مسئولیت خارج سازد (شما مثل او نباشید) بلکه او باید قبول کند که شکست خورده و همه اعضا تیم به نحوی در این شکست سهیم هستند و با وحدت همگانی و همدلی به رفع نواقص و معایب پرداخته و اشکالات را برطرف کنند.

شما هم در کاشانه خود با تعاون و همکاری به این مهم برسید.

همچنین ببینید

نمناکی دست ها

چه عواملی باعث نمناکی دست ها می شود؟؟

چه عواملی باعث نمناکی دست ها می شود؟؟ نمناکی دست ها عرق کردن کف دست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *