معماری
خانه / درمان بیماری ها با داروهای گیاهی / ورم روده کوچک را جدی بگیرید!!!
ورم روده کوچک
ورم روده کوچک

ورم روده کوچک را جدی بگیرید!!!

ورم روده کوچک را جدی بگیرید!!!

ورم روده  کوچک

برای رفع ورم روده  کوچک هر روز سه قاشق سوپخوری تخم کتان را در یک لیتر آب بجوشانید بعد آب آن را صاف و شیرین کرده، بنوشید.

زنجبیل، آمله ی مقشر، پوست هلیله  زرد، پوست هلیله  کابلی و هلیله  سیاه از هر کدام ۱۰ گرم، شقاقل، بهمن سرخ، بهمن سفید، تودری سرخ و سفید از هر کدام ۲۰ گرم و مغز تخم زبان گنجشک ۴۰ گرم همه را بسیار نرم بکوبید، بعد کنجد، مغز بادام شیرین و مغز پسته  خام از هر کدام ۲۰۰ گرم نرم بکوبید و همه را با یک کیلو عسل مخلوط، و هر روز صبح، ظهر و شب هر بار یک قاشق شربت خوری از آن را میلی کنید.

 ۵۰ گرماگیر ترکی را بسیار نرم بکوبید و با مقداری عسل مخلوط و در جایی نسبتا گرم نگهدارید، پس از مدتی آن را مصرف کنید. هر صبح، ظهر و شب بعد از غذا یک قاشق شربت خوری میل شود.

علائم بيماري:

علائم كرون شامل درد شكمي،‌ اسهال و كاهش وزن بدن است. البته علائمي كه كمتر شايع است، مانند كاهش اشتها، تب، عرق شبانه، درد مقعد و گاهي خونريزي از مقعد نيز ديده مي‌شود. بيماري كرون ابتدا باعث زخم‌هاي كوچك روي سطح داخلي روده‌ها مي‌شود كه به مرور زمان، عميق‌تر و بزرگ‌تر مي‌شوند و مي‌توانند باعث خشكي، باريك شدن و حتي انسداد روده شوند. علائم بيماري كرون، بستگي به محل ايجاد آن، گستردگي و شدت التهابي دارد. در كرون با التهاب كولوني، درد شكمي و اسهال خوني از علائم شايع است، ضمن اين‌كه فيستول مقعدي و آبسه‌هاي اطراف مقعد نيز ممكن است ايجاد شود.
سيستم ايمني به طور طبيعي تنها در برابر عوامل خارجي مضر فعال مي‌شود، ولي در اشخاص مبتلا به كرون، اين سيستم به طور غيرطبيعي و در غياب هر نوع عامل خارجي فعال مي‌شود
التهاب روده كوچك نيز با درد شكمي، اسهال يا انسداد روده همراه است. يك‌سوم بيماران مبتلا به كرون ممكن است بيماري‌هاي مربوط به ناحيه مقعدي داشته باشند كه با تورم بافت اسفنكتر مقعد ايجاد زخم يا شقاق در داخل اسفنكتر مقعد، ايجاد فيستول بين مقعد (يا راست روده) و پوست اطراف مقعد يا آبسه‌هاي اطراف مقعد همراه است كه به تب و درد در اين ناحيه منجر مي‌شود. ساير عوارض بيماري شامل ايجاد سوراخ در ديواره روده و در نتيجه ورود باكتري‌هاي داخل روده به ارگان‌هاي مجاور است. در صورت انسداد روده با ميوه‌ها و سبزيجات در حال هضم، مايعات و گاز معده مي‌توانند وارد كولون شده و منجر به دردهاي شكمي شديد، تهوع و استفراغ شوند.

همچنین ببینید

درمان گیاهی

انواع درمان گیاهی برای انواع زخم دستگاه تناسلی ….

انواع درمان گیاهی برای انواع زخم دستگاه تناسلی ….   زخم دستگاه تناسلی زخم دستگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *