ترفندهای استفاده از کرم پودر …


ترفندهای استفاده از کرم پودر …

ترفندهای استفاده از کرم پودر ...

 کرم پودر مناسب
  • امروزه به خاطر تنوع بیش از حد کرم پودرها در فروشگاههای لوازم آرایشی و همچنین وجود بیش از ۵۰ نوع سایه پیدا کردن کرم پودری مناسب مشکل است. اگر پوست شما چرب میباشد، می بایستی از کرم پودر بدون چربی و یا کرم پودر رقیق استفاده کنید. کرم پودر مایع یا کرم پودر خیلی چرب برای پوستهای خشک مناسب است. کرم پودر را درست زیر چانهٔ خود آزمایش کنید. با این کار فوراً متوجه می شوید که آیا این کرم بر روی صورت شما غیرقابل رؤیت است یا نه. اشتباهی که بیشتر خانمها انجام میدهند. این است که کرم پودر را روی گونه های خود، جایی که تیرهتر از قسمتهای دیگر صورت است، آزمایش میکنند. و یا بدتر از این پشت دست خود رنگ آن را میسنجند. خانم هایی که رنگ پوستشان زرد است، کرم پودری با ته رنگ زرد و بدون چربی نیاز دارند. پوستهای تیرهتر معمولاً چرب تر هستند،و براق تر بنظر میرسند.

دستورالعمل

  • ۱ - صورت را با کرم مرطوب کننده چرب کنید، و بگذارید تا جذب پوست شود. این کار باعث میشود که کرم در سطح پوست باقی بماند.
  • ۲- روی پوست را با دست به آرامی بکشید، تاکرم با سرعت بیشتر و یکنواخت تر پخش شود.
  • ۳ - برس را در پودر فرو برید. با حرکت دورانی چند بار آن را بر روی سطح پوست بمالید. نگران نباشید، این کار ذرهای از شفافیت پوست صورت شما نمیکاهد، چون رنگ صورت مات ،پیر به نظر می رسد.

توصیه: کرم پودری که اثرش دیر از بین می رود را نمی توان در اطراف چشم و دهان به کار برد ،چون بسیار خشک است کمی مرطوب کننده به پودر اضافه کنید و به آرامی به این قسمت ها بزنید.

ترفند های استفاده از کرم پودر

*کرم پودر را با اسفنج یا انگشت بر روی پوست به آرامی بزنید،تا پوست شما زوشن شود و در عین حال طبیعی به نظر برسد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد